Tvorba webstránok

TENENET.SK


 

Ako úspešní pomáhajú iným a ako si pomáhať navzájom najlepšie ukáže webstránka občianskeho združenia Tenenet o.z.. Sme hrdí partneri tohoto projektu.

CHUŤSVETA.SK

 

Portál o vášni Laca Ďurčíka, ktorou je varenie na úrovni. Stránku už pár týždňov po spustení dosahuje vysokú návštevnosť a získava množstvo fanúšikov.

WELLNEA.SK

Vďaka kvalitnej webstránke s dobrou SEO optimalizáciou sa kaderníctvu Wellnea rapídne zvýšil obrat. Zákazníci, ktorí hľadajú služby salónu krásy online prakticky konkurenciu ani nenavštívia. Wellnea obsadila najvyššie priečky vo vyhľadávaní Google.

KAVÁREŇ.SK - stránky sú na predaj !

Internetová prezentácia útulnej kaviarne v Nitre. Webstránka je prepojená s Facebookom, kde jej rastie počet fanúšikov. Majiteľ webstránky si po krátkom školení sám upravuje texty a obrázky z administračného rozhrania redakčného systému WordPress.

 

E-SHOP ZARUCENYELEKTRONICKYPODPIS.EU

Dokonale funkčné minimalistické riešenie internetového obchodu so zaručeným elektronickým podpisom, elektronickými faktúrami a softvérom. Jednoduchosť a prehľadnosť smeruje návštevníkov priamo ku kúpe produktov a neobťažuje ich nežiadúcimi prvkami. Obchod je rýchly, stabilný a hlavne prináša nové objednávky.

 

ZARUCENYELEKTRONICKYPODPIS.EU

Portál www.zarucenyelektronickypodpis.eu postupne zanechal konkurenciu vo vyhľadávaní zabudnutú na nízkych pozíciách. Na všetky relevantné kľúčové slová sa zobrazuje na prvych priečkach v Google a majiteľovi prináša slušné množstvo online objednávok služieb.

 

ZDRAVIE-CLANKY.SK

Webstránka zdravie-clanky.sk prináša svojmu majiteľovi stovky návštevníkov, ktorý následne nakupujú prípravky zdravej výživy v jeho elektronickom obchode. Vďaka kvalitnému, čistému a rýchlemu zdrojovému kódy návštevy presahujú stovky ľudí denne. Veľké percento z nich plynulo prechádza na želanú adresu – do internetového obchodu, ktorý zarába.

 

PIOPPO.SK

Presne podľa požiadaviek klienta – jednoduchá a prehľadná webstránka, ktorú si jej majiteľ sám pohodlne aktualizuje a spravuje. WordPress opäť potvrdil svoje schopnosti fungovať na vysokej úrovni, no jednoducho z pohľadu správy obsahu.

 

ELEMENTRESTAURANT.SK

 

 

Webová stránka reštaurácie Element v Žiari nad Hronom.

 

KUPELE-SK.COM

Portál o kúpeľoch a termálnych kúpaliskách na Slovensku. Stránka dosahuje pekné výsledky vo vyhľadávaní a majiteľovi prináša nemalé zisky z reklamy a affiliate predaja.

 

NELLYNAILS.SK

Požiadavka bola jednoduchá – Pekná, prehľadná stránka, ktorá sa bude vo vyhľadávaní zobrazovať na najvyšších pozíciách. A podarilo sa. Napríklad na kľúčové slovo “Nechtové štúdio Bernolákovo” je stránka v Google suverénne prvá.

 

CHRANENADIELNA.INFO

Informačný portál o zakladaní a prevádzkovaní chránených pracovísk na Slovensku. Prevádzkuje občianske združenie Tenenet zamerané na vzdelávanie a podporu v oblasti zakladania chránených dielní.

 

Poradenstvo a všetky služby súvisiace s tvorbou webstránok, ich zmenami a optimalizáciou zabezpečuje Erik Gunda a Róbert Kalapoš.