Založenie a zmeny v spoločnosti

Založenie spoločnosti:

Založenie spoločnosti s ručením obmedzeným (s.r.o.) (od 299 €)Založenie akciovej spoločnosti (a.s.) (od 790 €)Založenie komanditnej spoločnosti (k.s.) (od 299 €)Založenie verejno-obchodnej spoločnosti (v.o.s.) (od 299 €)Zápis zahraničnej osoby do obchodného registra (od 165 €)

Zmeny v spoločnostiach:

Zmeny v spoločnosti s.r.o. (od 99 €)Zmeny v akciovej spoločnosti (od 199 €)Zmeny v komanditnej spoločnosti (od 99 €)Zmeny vo verejno-obchodnej spoločnosti (od 99 €)Zmena zápisu zahraničnej osoby v obchodnom registri (od 99 €)

Ďalšie služby:

Znalecké ohodnotenie nehnuteľností (znalecké služby) (od 99 €)Certifikácia a recertifikácia ISO 9001:2008 (od 1 199 €)Strategický a marketingový prieskum trhu (podľa objemu zákazky)Vybavenie kvalifikovaného elektronického podpisu - ZEP (od 139,90 €/osobu)Zaškolenie do používania kvalifikovaného elektronického podpisu vrátane inštalácie programov k kvalifikovanému elektronickému podpisu - (od 119,90 €/osobu a PC)

Označte prosím základné informácie o trvalom pobyte konateľov:

Konateľ bude osoba s trvalým pobytom na SlovenskuKonateľ bude osoba s povolením na pobyt na Slovensku (viac ako 6 mesiacov)Konateľ bude osoba s povolením na pobyt na Slovensku (menej ako 6 mesiacov)Konateľ bude osoba s trvalým pobytom v EÚKonateľ bude osoba s trvalým pobytom mimo EÚ

Pozn.: Ak objednávate založenie iného typu spoločnosti ako s.r.o. alebo bude mať spoločnosť aj iné štatutárne orgány, označte prosím všetky typy pobytov.

Meno a Priezvisko (povinné):

Obchodné meno spoločnosti:

IČO spoločnosti:

DIČ alebo IČ DPH spoločnosti:

Zadajte Váš email (povinný):

Vaše telefónne číslo (povinné):

Napíšte nám, kedy sa Vám môžeme ozvať s upresnením objednávky a termínu jej vybavenia:

Poznámka:

Antispam - opíšte text z obrázku:

captcha

Potvrdenie Vašej objednávky Vám po jej odoslaní zašleme emailom.

 
 
Pozn.: Právne služby poskytujeme v spolupráci s Advokátskou kanceláriou KLIMKO & PARTNERS, s.r.o.. Zadarmo našim klientom poskytujeme prístup k zaujímavým informáciám aj na portáli https://zarucenyelektronickypodpis.eu, aby Vás založenie a prevádzkovanie vlastného podnikania vyšlo čo najlacnejšie a dokázali ste si plniť svoje zákonné povinnosti. Upozorňujeme, že niektoré odborné články môžu byť prístupné iba predplatiteľom našich služieb.