Ready-made spoločnosť

Aktuálne spoločnosti na predaj:

Mám záujem o ready-made spoločnosť s.r.o. bez DPH na kľúč - 390 EurMám záujem o ready-made spoločnosť s.r.o. s DPH na kľúč - 2 990 EurMám záujem o ready-made spoločnosť a.s. bez DPH na kľúč - 2 990 EurMám záujem o ready-made spoločnosť a.s. s DPH na kľúč - 4 990 Eur

Meno a Priezvisko (povinné):

Zadajte Váš email (povinný):

Vaše telefónne číslo (povinné):

Antispam - opíšte text z obrázku:

captcha

Potvrdenie Vašej objednávky Vám po jej odoslaní zašleme emailom.

Pozn.: V cene spoločnosti sú okrem prevodu obchodného podielu a jeho prípadného rozdelenia na viacerých spoločníkov zahrnuté zmeny podľa želania zákazníka - napr.: zmena obchodného mena, sídla, základného imania a výšky splateného vkladu spoločníka(ov), predmetov podnikania, vymenovanie konateľov a prokuristov ako aj poplatok na obchodnom registri za vykonanie zmien zapísaných údajov. V prípade, že má zákazník záujem o zápis viazaných alebo remeselných živností, tieto sú spoplatnené iba výškou administratívneho poplatku živnostenského registra.
 
Právne služby poskytujeme v spolupráci s Advokátskou kanceláriou KLIMKO & PARTNERS, s.r.o.. Zadarmo našim klientom poskytujeme prístup k zaujímavým informáciám aj na portáli https://zarucenyelektronickypodpis.eu, aby Vás založenie a prevádzkovanie vlastného podnikania vyšlo čo najlacnejšie a dokázali ste si plniť svoje zákonné povinnosti. Upozorňujeme, že niektoré odborné články môžu byť prístupné iba predplatiteľom našich služieb.